Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Purchase Engineer
Nr ref. 190633/5507
Dla naszego klienta, belgijskiego przedsiębiorstwa z branży EMS, aktualnie poszukujemy osoby, która przejmie obowiązki Purchase Engineera.
Złocieniec (zachodniopomorskie)
Lokalizacja
Zakupy i łańcuch dostaw
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski, polski
Wymagany język
Rafał Związek
Konsultant

Opis stanowiska:

Osoba na stanowisku Purchase Engineera będzie odpowiedzialna za:

  • aktywne poszukiwanie i wdrażanie komponentów alternatywnych o jednakowych parametrach,
  • aktywne poszukiwanie i wdrażanie alternatywnych rozwiązań oraz dostawców,
  • negocjacje cen oraz warunków współpracy z dostawcami,
  • składanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją – prowadzenie działań administracyjnych związanych ze złożonymi zamówieniami,
  • współpracę z działem zakupów oraz działem inżynierii,
  • zatwierdzanie rozwiązań alternatywnych przy ścisłej współpracy z działem inżynierii.

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • język angielski na poziomie komunikatywnym (B1/B2),
  • znajomość branży elektrotechnicznej,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • wysokie umiejętności negocjacyjne,
  • komunikatywność,
  • atutem będą studia wyższe techniczne (automatyka i robotyka, elektronika, elektrotechnika),

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie, która ceni długotrwałą współpracę w zgranym, przyjaznym zespole,
  • pracę w międzynarodowym środowisku o wysokiej kulturze organizacyjnej,
  • ciekawe i ambitne wyzwania oraz wiele możliwości rozwoju zawodowego,
  • w przyszłości możliwość awansu na managera oddziału zakupów.