Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Konstruktor / Elektronik
Nr ref. 190632/5506
Dla naszego klienta, belgijskiego przedsiębiorstwa z branży EMS, aktualnie poszukujemy osoby, która dołączy do międzynarodowego zespołu zajmującego się projektowaniem wyrobów elektrotechnicznych.
Szczecin okolice (zachodniopomorskie), Złocieniec (zachodniopomorskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski, polski
Wymagany język
Rafał Związek
Konsultant

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • projektowanie wyrobów elektrotechnicznych przy ścisłym udziale klienta – uzgadnianie wymagań oraz ich realizację,
  • oznakowania CE oraz spełnienie wymagań prawnych obejmujących dany wyrób,
  • ścisłą współpracę z działem inżynierii,
  • prowadzenie harmonogramów projektów, planowanie działań wynikających z obsługi projektu,
  • zapewnienie przeprowadzenia projektu w określonych ramach czasowych oraz zgodnie z wymaganiami,
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją projektową,
  • aktualizacja dokumentacji projektowej.

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe elektrotechniczne lub elektroniczne (automatyka i robotyka, elektronika, elektrotechnika itp.),
  • język angielski na poziomie komunikatywnym (swoboda wypowiedzi, znajomość słownictwa technicznego),
  • znajomość sieci niskiego napięcia,
  • umiejętność obsługi oprogramowania SEE Electrical,
  • znajomość systemów ERP,
  • znajomość wymagań dyrektywy oznakowania CE,
  • zdolność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów zagranicznych na terenie całej Europy,

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie, która ceni długotrwałą współpracę w zgranym, przyjaznym zespole,
  • pracę w międzynarodowym środowisku o wysokiej kulturze organizacyjnej,
  • ciekawe i ambitne wyzwania oraz wiele możliwości rozwoju zawodowego,
  • w przyszłości możliwość rozwoju i awansu na wyższe stanowiska.