Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Inżynier montażu
Nr ref. 190418/5501
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy - producenta maszyn papierniczych, poszukujemy osoby na stanowisko : Inżynier Montażu.
Jelenia Góra (dolnośląskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
polski
Wymagany język
Marzena Niedopad
Konsultant

Opis stanowiska:

  • kontakt z klientem podczas montażu maszyny papierniczej,
  • kompletowanie dokumentacji montażowej,
  • opracowywanie logistyki i organizowanie odbioru montaży,
  • pozyskiwanie nowych zleceń i oferowanie montaży.
  • współpraca z innymi obszarami firmy, w tym z kierownikiem kontraktu i zespołem projektowym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: mechaniczne),
  • kilkuletnie doświadczenie w branży maszynowej (najlepiej w obszarach dotyczących produkcji jednostkowej),
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność pracy w grupie i doświadczenie w kierowaniu zespołem,
  • swobodna komunikacja w języku angielskim (mile widziana znajomość również innych języków obcych – np. rosyjskiego, francuskiego lub hiszpańskiego),
  • gotowość do częstych zagranicznych wyjazdów służbowych (cały świat),
  • otwartość na zmiany, wielozadaniowość, nastawienie na współpracę,
  • systematyczność, rzetelność i samodyscyplina,
  • komunikatywność i zdolność szybkiego budowania relacji,
  • chęć rozwoju i poszerzania kompetencji zawodowych,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny system płacowy oraz premiowy program motywacyjno-lojalnościowy,
  • służbowe podróże nawet w najdalsze zakątki świata,
  • pakiet benefitów (dofinansowanie opieki medycznej, rozwoju zawodowego, aktywności sportowych i wypoczynku, pomoc w relokacji i inne),
  • otwarte ścieżki rozwoju,
  • pracę w młodym, ambitnym i przyjaznym zespole,
  • szkolenia branżowe, techniczne i kompetencyjne w ramach PMP Academy.