Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta i Reklamacji
Nr ref. 190615/5487
Do zespołu MBE Group poszukujemy Konsultantów obsługujących jednego z naszych Kluczowych Klientów.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Obsługa klienta
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski, polski
Wymagany język
Piotr Falfus
Konsultant

Opis stanowiska:

  • codzienna obsługa konsumentów i wsparcie zespołu Customer Contact przy trudnych zgłoszeniach za pośrednictwem różnych kanałów kontaktu (telefon/social media/e-mail),
  • odpowiedzialność za zebranie kompletu niezbędnych informacji w kontekście przyjmowania reklamacji, konsultacje z innymi działami (w tym prawnym), w celu rozwiązania problemu,
  • raportowanie i rejestracja istotnych zgłoszeń,
  • monitorowanie statusu zgłoszeń od konsumentów,
  • ocena rozmów z konsumentami,
  • eskalowanie zgłaszanych przez konsumentów problemów technicznych do odpowiednich zespołów oraz monitorowanie ich statusu, obsługa administracyjna oraz pełne raportowanie zgłoszeń.

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze Klienta,
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 17,
  • dobra znajomość języka angielskiego (B2) w mowie i piśmie,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista.

  • poziom stanowiska i pensję dopasowaną do doświadczenia Kandydata,
  • zestaw benefitów pracowniczych (Multisport, opieka zdrowotna),
  • rozwój zawodowy dzięki atrakcyjnym projektom zewnętrznym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.