Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Planista Produkcji
Nr ref. 190569/5451
Dla naszego Klienta, międzynarodowej włoskiej firmy produkcyjnej dostarczającej kompontenty do branż automotive, AGD i przemysłu budowlanego, poszukujemy kandydatów do pracy w zakładzie zlokalizowanym w Twardogórze na stanowisko Planisty Produkcji.
Twardogóra (dolnośląskie), Oleśnica (okolice) (dolnośląskie), Trzebnica (okolice) (dolnośląskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski, polski
Wymagany język
Patryk Grygiel
Konsultant

Opis stanowiska:

  • tworzenie harmonogramów pracy na maszynach,
  • opracowywanie planów produkcyjnych,
  • ustalanie terminów wykonania zleceń,
  • nadzór nad zamówieniami spływającymi od klientów,
  • monitorowanie stanu magazynów i ich optymalizacja.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub włoskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • sprawność w obsłudze programu Excel,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferta obejmuje:

  • umowę o pracę,
  • pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
  • kartę Multisport,
  • finansowaną naukę języków obcych,
  • możliwość współfinansowania edukacji na uczelniach wyższych,
  • szkolenia,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • świadczenia w ramach ZFSŚ.