Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Administrator IT
Nr ref. 190546/5440
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy dostarczającej rozwiązania IT dla sektora finansowego, poszukujemy doświadczonego Administratora IT chcącego się rozwijać w kierunku Specjalisty DevOps.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Information Technology
Specjalizacja
Asystent, Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Paulina Kiliańczyk
Konsultant

Opis stanowiska:

  • wspieranie infrastruktury oraz zapewnienie ciągłości działania systemów i aplikacji,
  • rozwiązywanie pojawiających się problemów związanych z zarządzanymi aplikacjami i systemami,
  • administracja serwerami, systemami, a także projektowanie nowych rozwiązań,
  • zarządzanie wydajnością oraz optymalizacja systemów.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość obsługi Windowsa (oraz mile widziane – Linuxa) poparte doświadczeniem,
  • preferowana wiedza i/lub doświadczenie z obszaru automatyzacji przy pomocy Powershella,
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego (na poziomie B1),
  • wiedza jak dbać o to, by systemy zachowywały ciągłość pracy i działały optymalnie,
  • zapał do administracji systemami, sieciami oraz projektowania nowych rozwiązań,
  • wysokie umiejętności komunikacji oraz pracy w zespole,
  • otwartość na dzielenie się wiedzą oraz chęć do poszerzania swojej własnej wiedzy i kompetencji,
  • chęć rozwoju zawodowego w kierunku stanowiska Specjalisty DevOps.

  • pracę w przyjaznej atmosferze w szybko rozwijającym się sektorze na rynku,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • praca zarówno przy lokalnych, jak i międzynarodowych projektach,
  • szansa na dalszy rozwój zawodowy i wewnętrzne awanse,
  • dostęp do szkoleń oraz praca w kulturze dzielenia się wiedzą,
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie.