Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Inżynier Projektant (Elektryka, Pneumatyka, Hydraulika)

Nr ref. 193033/5439
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkującej maszyny papiernicze, poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier Projektant (Elektryka, Pneumatyka, Hydraulika)
Łódź (łódzkie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Marzena Niedopad
Konsultant

Opis stanowiska:

  • opracowanie ofert technicznych,
  • wykonanie projektu,
  • nadzór merytoryczny nad realizacją projektu,
  • uczestnictwo w uruchomieniach,
  • przygotowanie i wdrażanie nowych produktów,
  • odpowiedzialność za jakość, terminowość i bezawaryjność projektu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe Wydział Mechaniczny – preferowany kierunek Inżynieria Mechaniczna,
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w projektowaniu maszyn (preferowane jest również doświadczenie w branży papierniczej),
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość narzędzi MS Office i środowiska Windows,
  • pożądana znajomość oprogramowania do projektowania i tworzenia dokumentacji technicznej. Preferowane: Solidworks i AutoCad (doceniana jest znajomość programu Catia),
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Inne języki są atutem,
  • znajomość języka polskiego w mowie i piśmie do komunikacji wewnętrznej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • entuzjazm i zaangażowanie w prace,
  • gotowość do podróży służbowych.

Oferta obejmuje:

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,
  • atrakcyjny system płacowy oraz program motywacyjno-lojalnościowy,
  • pakiet benefitów,
  • pracę w międzynarodowym środowisku i możliwość uczestnictwa w ciekawych, międzynarodowych projektach.