Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Spedytor Międzynarodowy Drogowy
Nr ref. 190521/5438
Naszym Klientem jest firma świadcząca usługi spedycji międzynarodowej, specjalizująca się w transporcie drogowym. W związku z rozbudową oddziałów, poszukujemy osób specjalizujących się w Spedycji Drogowej. Miejsce pracy to Kraków.
Kraków (małopolskie)
Lokalizacja
Zakupy i łańcuch dostaw
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
polski
Wymagany język
Agnieszka Jarosz
Konsultant

Opis stanowiska:

  • organizacja i koordynacja międzynarodowej spedycji drogowej,
  • aktywne poszukiwanie nowych Klientów,
  • budowanie oraz utrzymywanie relacji z klientami, przewoźnikami oraz partnerami biznesowymi,
  • prowadzenie negocjacji handlowych i tworzenie ofert,
  • tworzenie raportów.

Wymagania:

  • minimum 1,5 roku doświadczenia na stanowisku Spedytor-Handlowiec,
  • znajomość języka obcego na poziomie minimum B2 (angielski, niemiecki, francuski),
  • zdolności handlowe oraz umiejętność utrzymania pozytywnych relacji z Klientem,
  • umiejętność sprawnej obsługi komputera,
  • zorientowanie na cel i sprawne działanie pod presją czasu.

Oferta obejmuje:

  • niekorporacyjna kultura pracy,
  • miejsce pracy w komfortowych biurach - Lublin: okolice Areny, Warszawa: Praga Południe,
  • profesjonalnie wyposażone stanowiska pracy,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę bądź kontraktu B2B,
  • klarowny i atrakcyjny system prowizyjny,
  • możliwość podróży służbowych.