Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Finansów z językiem niemieckim
Nr ref. 190543/5437
Dla naszego Klienta, lidera w obszarze międzynarodowych procesów finansowych, poszukujemy kandydatów ze znajomością języka niemieckiego na stanowiska Entry Level oraz specjalistyczne.
Kraków (małopolskie), Katowice (śląskie), Wrocław (dolnośląskie)
Finanse i księgowość, Obsługa klienta, Centra usług wspólnych
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski, niemiecki
Wymagany język
Monika Jarema
Konsultant

Opis stanowiska:

  • nadzór nad poprawnością danych związanych z produktami finansowymi,
  • kontrola codziennych transakcji finansowych,
  • wychwytywanie błędów oraz monitorowanie niejasnych komunikatów,
  • współpraca z zagranicznymi instytucjami finansowymi w celu oceny ryzyka,
  • kontakt z Klientem wewnętrznym i zewnętrznym w języku niemieckim.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego na poziomie min. B2,
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe w obszarze finansów, księgowości lub administracji,
  • doświadczenie zawodowe zdobyte w międzynarodowym środowisku będzie dużym atutem,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne.

Oferta obejmuje:

  • duże możliwości rozwoju zawodowego w obszarze finansów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz ciekawy pakiet benefitów: pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, zajęcia językowe,
  • warsztaty techniczne oraz trening umiejętności miękkich,
  • dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku,
  • ciekawe międzynarodowe projekty i możliwość współpracy z najbardziej rozpoznawalnymi markami.