Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów (Indirect Procurement)
Nr ref. 190540/5433
Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji produkcyjnej z sektora automotive, współpracującej z czołowymi markami (BMW, Audi, Porsche, Ferrari), poszukujemy kandydatów, którzy pragną rozwinąć swoje umiejętności w dziale zakupów na stanowisku specjalisty.
Gliwice (śląskie), Kędzierzyn-Koźle (opolskie), Strzelce Opolskie (opolskie)
Lokalizacja
Zakupy i łańcuch dostaw
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski, niemiecki
Wymagany język
Kacper Wurszt
Konsultant

Opis stanowiska:

  • zarządzanie określoną grupą produktów i materiałów nieprodukcyjnych oraz usług,
  • negocjacje warunków współpracy z dostawcami krajowymi i zagranicznymi,
  • dbałość o efektywną realizację strategii zakupowej,
  • budowanie wartościowych i stałych relacji z dostawcami,
  • optymalizacja procesów zakupowych,
  • weryfikacja i potwierdzanie zgodności faktur z wymaganiami umów lub zamówień,
  • przygotowywanie dokumentacji, raportów i zestawień.

Wymagania:

  • doświadczenie w procesach zakupowych organizacji produkcyjnej,
  • biegła znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość środowiska MS Office oraz SAP,
  • umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji biznesowych oraz negocjacji,
  • gotowość do podróży służbowych (krajowych i zagranicznych),
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B.

  • pracę w zaangażowanym zespole i międzynarodowym środowisku,
  • zatrudnienie w firmie będącej liderem branży,
  • realny wpływ na decyzje zakupowe i rozwój produktów,
  • system ubezpieczeń na życie i opieki zdrowotnej,
  • atrakcyjny pakiet relokacyjny lub zwrot kosztów dojazdu,
  • szansa na ciągły rozwój - duża liczba szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych.