Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Inżynier ds Procesów Logistycznych
Nr ref. 190539/5432
Dla naszego klienta, niemieckiej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w okolicy miejscowości Strzelce Opolskie, produkującej podzespoły do takich koncernów jak Daimler, GM czy VAG, poszukujemy kandydata na stanowisko Inżynier ds Procesów Logistycznych.
Strzelce Opolskie (okolice) (opolskie), Kędzierzyn-Koźle (okolice) (opolskie), Gliwice (okolice) (śląskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski, niemiecki
Wymagany język
Patryk Grygiel
Konsultant

Opis stanowiska:

  • nadzór nad produkcją seryjną,
  • opracowanie i wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność i wydajność procesów logistycznych,
  • planowanie inwestycji,
  • Value Stream Mapping,
  • wdrażanie nowych produktów do serii,
  • analiza wskaźników logistycznych,
  • nadzór nad dokumentacją,
  • tworzenie kalkulacji logistycznych,
  • uzgadnianie wymagań klientów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (zarządzanie i inżynieria produkcji ze specjalnością logistyka, gospodarka materiałowa lub zarządzanie łańcuchem dostaw),
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość operacji magazynowych, głównie w obszarze logistyki wewnętrznej,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • doświadczenie w pracy z systemem SAP,
  • gotowość do wyjazdu na szkolenie do Niemiec w pierwszym okresie zatrudnienia.

Oferta obejmuje:

  • prywatną opiekę medyczną,
  • dodatek transportowy,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • dofinansowanie do dojazdów,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • szkolenia,
  • możliwość skorzystania z pakietu relokacyjnego.