Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Quality Engineer
Nr ref. 190468/5428
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży aerospace, poszukujemy osoby na stanowisko : Quality Program Engineer.
Krosno (podkarpackie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Marzena Niedopad
Konsultant

Opis stanowiska:

  • zapewnienie zgodności produktów z wymaganiami klientów podczas procesu nowych wdrożeń,
  • zapewnienie dokumentacji technologicznej, tworzenie planów kontroli, planów pomiarów i programów pomiarowych,
  • wdrażanie Systemów Zarządzania Jakością,
  • odpowiedzialność za raportowanie i osiąganie założonych wskaźników jakości,
  • inicjowanie i nadzorowanie działań w zakresie ciągłego doskonalenia związane z poprawą wskaźników jakości,
  • prowadzenie szkoleń jakościowych w zakresie: polityki jakości, działań naprawczych, samokontroli, wdrażania programów związanych z jakością,
  • utrzymywanie czystość i porządku w zajętym miejscu pracy, zgodnie z normami 5S.

Wymagania:

  • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży aerospace,
  • minimum 6 lat doświadczenia w dziale zapewnienia jakości w branży aerospace,
  • wykształcenie wyższe inżynierskie,
  • bardzo dobra znajomość systemów zarządzania jakością,
  • dobra znajomość norm dotyczących procesów produkcyjnych,
  • bardzo dobra znajomość jeżyka angielskiego - w mowie i w piśmie,
  • bardzo dobra znajomość systemów CAD,
  • bardzo dobra znajomość systemów pomiarowych CMM,
  • znajomość i zastosowanie narzędzi ciągłego doskonalenia potwierdzonych certyfikatem LP lub równoważnym,
  • umiejętność radzenia sobie w warunkach niepewności i zmieniającego się środowiska
  • umiejętność planowania i organizowania własnej pracy oraz wyznaczania priorytetów,
  • nastawienie na osiąganie wyników i konsekwencja w działaniu,
  • zdolność do podejmowania decyzji, rozwiązywania problemów,
  • orientacja na klienta, dobre umiejętności interpersonalne.

Oferta obejmuje:

  • pracę z najnowszymi technoogiami w branży aerospace,
  • uczestnictwo w najnowszym projekcie w branży aerospace,
  • międzynarodowe, środowisko pracy,
  • adekwatne do doświadczenia i kompetencji wynagrodzenie,
  • dobre warunki pracy: opiekę medyczną i inne specjalne benefity.

Prosimy o przesyłanie CV w jezyku angielskim