Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy - Sales Engineer
Nr ref. 190498/5404
Dla naszego klienta, międzynarodowego przedsiębiorstwa z branży elektrotechnicznej poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera sprzedaży.
Szczecin okolice (zachodniopomorskie), Złocieniec (zachodniopomorskie)
Lokalizacja
Sprzedaż
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Rafał Związek
Konsultant

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie zamówień oraz przygotowanie ofert dla klientów,
  • prowadzenie negocjacji warunków współpracy z klientem,
  • sporządzanie raportów sprzedażowych,
  • doradztwo techniczne,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami biznesowymi,
  • reprezentowanie firmy na targach,
  • praca w systemie Home Office.

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista,
  • min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • znajomość branży elektrotechnicznej,
  • odpowiedzialność i rzetelność w realizacji powierzonych zadań,
  • komunikatywność,
  • znajomość angielskiego na poziomie min. B2 (znajomość słownictwa z branży elektrotechniki),
  • znajomość rynku północnoeuropejskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferta obejmuje:

  • pracę pełną wyzwań i nastawioną na rozwój,
  • stabilne zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • budżet na wyjazdy służbowe.