Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

System Engineer
Nr ref. 190027/5340
Dla naszego Klienta, globalnej firmy technologicznej, szukamy osoby na stanowisko System Engineer, która dolączy do zespołu IT Corporate i wraz z doświadczonym teamem będzie wspierać, rozwijać i utrzymywać systemy wewnętrzne oraz zewnętrzne organizacji.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Information Technology
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Paulina Kiliańczyk
Konsultant

Opis stanowiska:

  • planowanie i wspieranie wdrożenia systemów i aplikacji,
  • zarządzanie cyklem życia wdrożonych systemów i aplikacji,
  • koordynacja zmian w systemie aplikacji i środowiskach IT,
  • identyfikowanie i łagodzenie problemów pojawiających się w procesach planowania i rozwoju,
  • przeprowadzanie analiz zgłaszanych problemów i opracowywanie rozwiązań,
  • opracowywanie i utrzymywanie narzędzi do zarządzania konfiguracją oprogramowania,
  • wspieranie, identyfikacja konfiguracji, kontrola, raportowanie i dostarczanie opracowanych wewnętrznie produktów oprogramowania,
  • wykorzystanie automatyzacji przy wdrażaniu aktualizacji oprogramowania i serwerów.

Wymagania:

  • min. 3-5 lat doświadczenia w roli administratora systemu Windows Server (najchętniej ze znajomością Microsoft System Center),
  • doświadczenie w administrowaniu bazą danych, w szczególności MySQL,
  • doświadczenie w zakresie szerokiej infrastruktury IT i monitorowania systemu,
  • umiejętność pisania skryptów automatyzujących przy wykorzystaniu Powershell, Python lub Bash,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum na poziomie B2) – warunek konieczny,
  • zdolność do samodzielnej pracy, planowania i realizacji zobowiązań,
  • umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.

Oferta obejmuje:

  • udział w ciekawych i rozwijających projektach,
  • dostęp do nowych technologii i doświadczonego zespołu,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet benefitów: Multisport, opieka medyczna,
  • dostęp do szkoleń.