Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Key Account Manager
Nr ref. 190474/5333
Dla naszego Klienta, lidera rynkowego w obszarze dystrybucji warzyw i owoców, poszukujemy osoby na stanowisko Key Account Managera. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację sprzedaży i współpracę z kluczowymi partnerami firmy na terenie Polski.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
FMCG, Sprzedaż
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Maciej Hemmerling
Konsultant

Opis stanowiska:

  • aktywny udział we wszystkich procesach handlowych działu,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi klientami,
  • utrzymywanie stałego kontaktu z kontrahentami firmy (telefoniczny, mailowy) zgodnie z przyjętymi standardami,
  • zapewnienie wysokich standardów jakościowych w obsłudze klientów,
  • aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy na rynku,
  • realizacja przyjętych planów sprzedażowych,
  • systematyczne i bieżące aktualizowanie danych w systemie,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • opracowywanie raportów sprzedaży,
  • udział w spotkaniach handlowych,
  • współpraca z Działem Importu i Działem Transportu, Działem Księgowości,
  • analiza oraz monitorowanie rynków świeżych owoców i warzyw,
  • prowadzenie procesów związanych z reklamacją,
  • dbanie o właściwy przepływ informacji poprzez zapewnieniem sprawnego obiegu dokumentów.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży w sieciach handlowych w branży FMCG - kanał nowoczesny,
  • umiejętność budowania dobrych relacji z klientami i zdolności negocjacyjnych,
  • dobra znajomość rynku spożywczego,
  • zdolności analitycznych i pracy pod presją czasu,
  • doskonała organizacja własnej pracy,
  • silna orientacja na wynik oraz rozwój osobisty,
  • wysoka kultura osobista,
  • prawo jazdy kat. B.

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • dynamiczne, zadaniowe i pozytywne środowisko pracy,
  • realny wpływ na rozwój firmy,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. karta Multisport, opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe),
  • szkolenia.