Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

IT Project Manager
Nr ref. 190463/5327
Poszukujemy kandydata, który jako IT Project Manager będzie koordynować międzyfunkcyjne, międzyzakładowe i międzypaństwowe zespoły. Jeśli świetnie odnajdujesz się w dynamicznym środowisku, prowadziłeś / prowadziłaś projekty IT na międzynarodową skalę, znasz różne metodyki wytwarzania oprogramowania i różnice pomiędzy nimi, a dodatkowo chcesz pracować dla najlepszych, zainteresuje Cię stanowisko pracy w firmie będącej światowym liderem w obszarze płatności.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Information Technology
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski, polski
Wymagany język
Anna Baranowska
Konsultant

Opis stanowiska:

  • zapewnienie przestrzegania metodologii projektów, procesów realizacji projektów i procesów zarządzania wdrożeniami. Obejmuje to:
    • harmonogram projektu,
    • zarządzanie ryzykiem i problemami,
    • zarządzanie zmianami zakresu.
  • zarządzanie budżetem projektu (zrozumienie i walidacja szacunków, śledzenie odchyleń kosztów i efektywne zarządzanie zasobami projektu),
  • zapewnienie jasnej i zwięzłej komunikacji projektowej,
  • ułatwianie i zarządzanie komunikacją projektową i oczekiwaniami interesariuszy, klientów i zespołów projektowych.

Wymagania:

  • co najmniej 4-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów na skalę międzynarodową,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne - werbalne, pisemne i prezentacyjne (polski, angielski),
  • udowodniony sukces w realizacji projektów w ramach określonego budżetu i ram czasowych, przy jednoczesnym zapewnieniu zadowolenia klienta,
  • doświadczenie w metodologii Agile i zarządzaniu dostarczaniem oprogramowania,
  • zdolność do obsługi wielu projektów i zadań jednocześnie,
  • sprawdzone umiejętności rozwiązywania problemów od oceny problemu do wyboru rozwiązania,
  • zdolność do identyfikowania alternatyw i tworzenia planów awaryjnych,
  • możliwość przyjęcia zmian i szybkiego dostosowania się do nowych sytuacji, zmian kierunku i zmiany priorytetów,
  • zdolność do rozwoju w dynamicznym środowisku.

Mile widziany będzie:

  • certyfikat Prince 2.

Oferta obejmuje:

  • umowę o pracę,
  • opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i świadczenia sportowe,
  • dofinansowanie kursów językowych,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • pracę w wielojęzycznym, wielonarodowym i wielokulturowym środowisku przy projektach międzynarodowych,
  • możliwość dołączenia do uznanego zespołu profesjonalistów i firmy, która jest liderem w branży,
  • bardzo niezależną rola,
  • pracę w dynamicznym i przyjaznym środowisku.