Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Asystent/ka Biura
Nr ref. 190451/5318
Do biura Goldman Recruitment w Krakowie szukamy osoby, która będzie koordynować i realizować działania związane z prowadzeniem i utrzymaniem sprawnie funkcjonującego biura oraz budować pozytywną atmosferę w Zespole.
Kraków (małopolskie)
Lokalizacja
Wsparcie biura i biznesu
Specjalizacja
Asystent
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Klaudia Krauz
Konsultant

Opis stanowiska:

  • obsługa recepcji oraz organizacja i obsługa spotkań wewnętrznych firmy,
  • współpraca z firmami kurierskimi i pozostałymi dostawcami zewnętrznymi,
  • koordynowanie obiegu dokumentów,
  • rejestrowanie i dekretowanie faktur kosztowych,
  • zarządzanie budżetem administracyjnym,
  • bieżące wsparcie działu kadr i finansów,
  • rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • składanie zamówień na artykuły spożywcze i biurowe oraz nadzór nad ich zużyciem,
  • korygowanie i publikacja ogłoszeń o pracę,
  • zarządzanie sprzętem firmowym,
  • dbanie o sale konferencyjne.

Wymagania:

  • wysokie zdolności organizacyjne,
  • umiejętność zarządzania sobą w czasie oraz ustalania priorytetów,
  • odpowiedzialność za wykonywane zadania,
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu biurowego MS Office,
  • miła aparycja oraz wysoki poziom kultury osobistej,
  • znajomość języka angielskiego,
  • energia i pozytywne nastawienie.

  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń w branży rekrutacyjnej,
  • benefity (opieka medyczna, karta multisport, świeże owoce, lekcje języka angielskiego),
  • bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wiele integracji firmowych.