Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Dyrektor Zakładu
Nr ref. 190443/5311
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektor Zakładu.
mazowieckie (mazowieckie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
polski
Wymagany język
Marzena Niedopad
Konsultant

Opis stanowiska:

  • zarządzanie Zakładem produkcyjnym,
  • optymalizacja zadań produkcyjnych zakładu,
  • wdrażanie standardów operacyjnych,
  • bezpośredni nadzór nad  kontrolą kosztów, bezpieczeństwem i jakością,
  • współpraca z innymi działami w zakresie poprawy efektywności pracy Zakładu,
  • udział w opracowywaniu i realizacji strategii firmy,
  • rekomendowanie działań rozwojowych,
  • planowanie i bieżąca kontrola polityki zakupowej oraz gospodarki materiałowej,
  • współpraca z działem HR w zakresie planowania polityki personalnej,
  • reprezentacja Zakładu wobec firm współpracujących, oraz instytucji zewnętrznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • język angielski - min B2/C1 – warunek konieczny,
  • doświadczenie w zarządzaniu Zakładami Produkcyjnymi,
  • doświadczenie w zarządzaniu ludźmi pow. 100 osób.
  • umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia,
  • asertyywność, wytrwałość, dążenie do realizacji określonych celów,
  • znajomość tematyki Lean Management.

Oferta obejmuje:

  • wynagrodzenie + premie,
  • samochód służbowy.