Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

SAP Key User
Nr ref. 190439/5310
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy osoby na stanowisko SAP Key User'a.
Wrocław (dolnośląskie), Rawicz (wielkopolskie), Leszno (wielkopolskie)
Lokalizacja
Information Technology
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Kamila Laurence
Konsultant

Opis stanowiska:

  • aktywne uczestniczenie w procesie wdrożenia oraz integracji systemu SAP w organizacji,
  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy i monitorowanie ich potrzeb,
  • zbieranie wytycznych od managerów,
  • dostosowywanie infrastruktury IT,
  • uczestniczenie w projektach rozwijających struktury systemu.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy w środowisku SAP (w różnych modułach),
  • zaawansowana znajomość zagadnień z zakresu SAP,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym,
  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym bądź pokrewnym będzie mile widziane.

  • zatrudnienie w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne możliwości rozwoju,
  • pakiet benefitów.