Oferta pracy

HR Business Partner
Nr ref. 190384/5260
Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej o międzynarodowym zasięgu, poszukujemy osoby na stanowisko HR Business Partnera. Jeśli jesteś osobą otwartą na ludzi, potrafisz motywować i wzbudzać zaufanie pracowników - aplikuj!
Kraków (małopolskie), Kraków okolice (małopolskie)
Lokalizacja
Human Resources
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Maciej Hemmerling
Konsultant

Opis stanowiska:

  • doradztwo w zakresie adekwatnych rozwiązań dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi, relacji pracowniczych, organizacji i czasu pracy, prawa pracy,
  • realizacja strategii personalnej firmy,
  • rekrutacja i onboarding nowych pracowników,
  • koordynacja, planowanie i realizacja procesów rekrutacyjnych zgodnie z potrzebami organizacji,
  • wsparcie we wdrażaniu działań rozwojowych oraz planów sukcesji, zarządzania talentami,
  • koordynacja procesu wynagradzania zgodnie z polityką płacową firmy,
  • koordynacja projektów HR, udział w projektach między działowych oraz ich komunikacja,
  • dbałość o przestrzeganie wewnętrznych zasad i procedur w zakresie realizacji polityki HR,
  • tworzenie regulaminów, procedur w odpowiedzi na potrzeby firmy,
  • przygotowywanie opracowań, prognoz oraz raportów cyklicznych, prezentowanie wniosków oraz rekomendowanie działań naprawczych i rozwojowych.

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w roli dziale HR w firmie produkcyjnej,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
  • otwartość na ludzi, umiejętność motywowania,
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku,
  • wielozadaniowość,
  • wiedza z zakresu prawa pracy i jego praktycznego zastosowania.

  • pakiet benefitów (multisport, opieka medyczna, dofinansowanie do języka angielskiego),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stanowisko, które ma być realnym partnerem dla biznesu,
  • ciekawe wyzwania i realny wpływ na funkcjonowanie organizacji,
  • międzynarodowe środowisko.