Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Senior Recruiter with English
Nr ref. 190388/5259
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z siedzibą w Warszawie, poszukujemy ambitnego Rekrutera władającego biegle językiem angielskim, który dołączy do zespołu świetnych specjalistów.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Human Resources
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Martyna Strugińska
Konsultant

Opis stanowiska:

  • samodzielnie, kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych z obszaru: IT, marketing/media, SSC/ BPO,
  • aktywne poszukiwanie kandydatów z zastosowaniem różnych metod rekrutacji,
  • przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych,
  • współpraca z zewnętrznymi podmiotami,
  • budowanie relacji z kandydatami i klientem wewnętrznym,
  • planowanie i wdrażanie działań employer brandingowych,
  • współpraca z managerami organizacji.

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia w samodzielnej realizacji projektów rekrutacyjny end to end na stanowiska specjalistyczne, entry level, oraz entry level managers,
  • doświadczenie w sourcingu kandydatów w różnych kanałach,
  • biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • znajomość dowolnego systemu zarządzania procesem rekrutacyjnym,
  • znajomość rekrutacji w branży IT, marketing/media, SSC/ BPO – mile widziane,
  • doświadczenie w rekrutacji stanowisk językowych – mile widziane,
  • dobra znajomość excela.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet opieki medycznej,
  • karta multisport,
  • praca w międzynarodowym środowisku o globalnym zasięgu,
  • możliwość dalszego rozwoju,
  • pakiet integracyjny
  • wiele innych benefitów.