Oferta pracy

Ekspert ds. Kontrolingu i Sprawozdawczości Finansowej
Nr ref. 190376/5253
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o stabilnej pozycji na rynku, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Eksperta ds. Kontrolingu i Sprawozdawczości Finansowej. Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie koordynacja oraz nadzór nad procesem sprawozdawczości finansowej dla dedykowanej spółki.
Kraków (małopolskie)
Lokalizacja
Audyt, Finanse i księgowość
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Anna Tomczyk
Konsultant

Opis stanowiska:

  • sporządzanie sprawozdań finansowych według MSSF,
  • weryfikacja sprawozdań finansowych, jakości rachunków, ksiąg oraz systemów raportowania zgodnie z MSSF,
  • kompleksowa opieka nad spółką/spółkami,
  • wykonywanie czynności na koniec okresu i koordynowanie procesu zamknięcia finansowego,
  • współpraca z Dyrektorem Finansowym w obszarze przygotowania analizy wariancji między rzeczywistymi a planowanymi danymi finansowymi,
  • kontrola i optymalizacja kosztów działalności firmy,
  • okresowe raportowanie grupowe według określonych standardów rachunkowości,
  • przeprowadzanie kontroli wewnętrznych, raportowanie niezgodności i zagrożeń – zgłaszanie rekomendacji działań jakie powinny zostać podjęte,
  • współpraca z zespołem finansowo-księgowym w ramach danej lokalizacji,
  • udział w pracach projektowych mających na celu usprawnianie procesów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • min. 4-letnie doświadczenie w obszarze kontrolingu finansowego, audytu lub finansów,
  • praktyczna znajomość MSSF,
  • ACCA / CIMA / CFA lub dodatkowe kursy – będą dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1),
  • chęć pracy na samodzielnym stanowisku,
  • umiejętności budowania stabilnych relacji z interesariuszami,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • bardzo dobra znajomość programu Excel MS Office.

  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport,
  • wyjątkową atmosferę sprzyjającą równowadze między pracą a życiem prywatnym,
  • możliwość udziału w ciekawych, rozwijających się projektach,
  • atrakcyjne premie roczne,
  • szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • dofinasowanie do certyfikacji (np. ACCA, CIMA)
  • rzeczywisty wpływ na rozwój firmy.