Oferta pracy

Specjalista ds. Płac
Nr ref. 190377/5252
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z siedzibą w Warszawie, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Płac.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Human Resources
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Dorota Piotrowska
Konsultant

Opis stanowiska:

  • współpraca z zewnętrznym dostawcą w zakresie płac i wypłat wynagrodzeń dla pracowników i kontrahentów,
  • zbieranie i dostarczanie wszystkich niezbędnych danych płacowych dla zewnętrznego dostawcy płac,
  • nadzorowanie pracy zewnętrznego dostawcy płac,
  • zapewnienie terminowych i dokładnych płatności płacowych,
  • rozwiązywanie wszystkich pytań związanych z listą płac pracowników i kontrahentów,
  • przygotowywanie zaświadczeń o wynagrodzeniu pracownika,
  • przygotowywanie raportów płacowych ad hoc,
  • zapewnienie terminowych i dokładnych płatności składek i podatków związanych z płacami,
  • księgowanie listy płac w systemie księgowym dla celów raportowania US GAAP,
  • uzgodnienia bilansowe kont księgi głównej związanych z listą płac,
  • dostarczanie danych płacowych do zewnętrznego dostawcy usług księgowych,
  • ścisła współpraca z działem HR,
  • udział w projektach związanych z płacami.

Wymagania:

  • min. 2-3 lata doświadczenia w obszarze płac/payrollu,
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym,
  • dobra znajomość programu Płatnik oraz HRB będzie dużym atutem,
  • znajomość ustawy o ubezpieczeniu społecznym, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego,
  • silna praktyczna znajomość MS Office (zwłaszcza MS Excel),
  • możliwość ustalania priorytetów i dotrzymywania terminów,
  • proaktywność oraz wysoka organizacja pracy,
  • dbałość o szczegóły i dokładność,
  • elastyczność.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwości rozwoju zawodowego w środowisku wielokulturowym,
  • dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych,
  • współpracę w kreatywnym zespole i miłą atmosferę.