Oferta pracy

Specjalista ds. Procesu Zamówień z językiem niemieckim
Nr ref. 190251/5249
Dla naszego Klienta, lidera globalizacji usług i technologii, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty w obszarze zakupów i zamówień.
Kraków (małopolskie), Katowice (śląskie), Łódź (łódzkie)
Lokalizacja
Obsługa klienta, Zakupy i łańcuch dostaw
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
niemiecki
Wymagany język
Monika Jarema
Konsultant

Opis stanowiska:

  • tworzenie i rezerwacja zamówień w systemie ERP,
  • mailowy oraz telefoniczny kontakt z Klientem w języku niemieckim,
  • budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi,
  • kontrola nad obiegiem informacji w systemie komputerowym,
  • kontrola nad dostępnością oraz dostawami z porozumieniu z partnerami biznesowymi,
  • rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami,
  • nadzór nad dokumentacją.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • poziom języka angielskiego umożliwiający swobodną komunikację - min. B1,
  • dobra znajomość programu Excel,
  • dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • umiejetność analitycznego myślenia,
  • wysoka motywacja oraz chęć rozwoju w obszarze zakupów.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • wiele ścieżek rozwoju zawodowego w oparciu o kompetencje,
  • szansę stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz ciekawe szkolenia językowe,
  • pakiet benefitów pozapłacowych takich jak prywata opieka medyczna, karta sportowa,
  • dodatkowe dni urlopu.