Oferta pracy

Lean Training Coordinator
Nr ref. 190367/5235
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży food, poszukujemy kandydatów do pracy w zakładzie zlokalizowanym pod Warszawą na stanowisko Lean Training Coordinatora.
Warszawa (powiat warszawski zachodni) (mazowieckie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Marzena Niedopad
Konsultant

Opis stanowiska:

  • inicjowanie i zarządzanie projektami, mającymi na celu usprawnianie technik produkcji, redukcji kosztów, oraz zwiększenie wydajności procesów,
  • prowadzenie szkoleń w odniesieniu do proponowanych zmian,
  • określanie i likwidowanie ryzyka i zagrożeń przy wprowadzaniu zmian,
  • odpowiedzialność za prowadzenie rejestru wszystkich projektów usprawniających funkcjonowanie fabryki oraz raportowanie ich postępów do przełożonego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • 2-3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • znajomość narzędzi Lean Manufacturing oraz TPM,
  • angielski - min. B1,
  • motywacja do pracy, umiejętność organizacji czasu własnego.

Oferta obejmuje:

  • umowę o pracę,
  • pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu.