Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Młodszy Inżynier Jakości
Nr ref. 190364/5232
Dla naszego Klienta, międzynarodowej włoskiej firmy produkcyjnej dostarczającej kompontenty do branż automotive, AGD i przemysłu budowlanego, poszukujemy kandydatów do pracy w zakładzie zlokalizowanym w Twardogórze na stanowisko Młodszego Inżyniera Jakości.
Twardogóra (dolnośląskie), Oleśnica (okolice) (dolnośląskie), Syców (okolice) (dolnośląskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Patryk Grygiel
Konsultant

Opis stanowiska:

  • kontrola wyrobów przy użyciu narzędzi mierniczych,
  • współtworzenie dokumentacji procesowej,
  • reazliwoanie procesu reklamacyjnego,
  • wprowadzanie działań korygujących,
  • weryfikacja surowców i komponentów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • znajomość standardów jakościowych,
  • dobra znajomość angielskiego lub włoskiego,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferta obejmuje:

  • umowa o pracę,
  • pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
  • kartę Multisport,
  • finansowaną naukę jezyków obcych,
  • możliwość współfinansowania edykacji na uczelniach wyższych,
  • szkolenia,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • świadczenia w ramach ZFSŚ.