Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Compensation & Benefits Manager

Nr ref. 191876/5174
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży retail / ecommerce, poszukujemy kandydata na stanowisko Compensation and Benefits Managera.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Human Resources
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Grzegorz Koterwa
Konsultant

Opis stanowiska:

  • opracowanie standardów polityki wynagrodzeń i benefitów dla całej grupy w regionie CEE,
  • wdrażanie efektywnych systemów motywacyjnych,
  • przygotowywanie niezbędnych analiz i raportów porównawczych związanych z kosztami pracowniczymi,
  • monitorowanie trendów rynkowych i implementowanie ich w środowisku firmy,
  • projektowanie oraz wdrażanie narzędzi HR-owych wykorzystywanych w codzienne pracy,
  • monitorowanie wyników i efektywności procesów w celu podnoszenia jakości wykonywanych działań.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, najlepiej kierunkowe,
  • doświadczenie w obszarze compensation & benefits na stanowisku menedżerkim lub eksperckim,
  • bardzo dobra znajomość obszaru wynagrodzeń i benefitów (systemy motywacyjne, siatki wynagrodzeń, systemy świadczeń poza płacowych),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dokładność, skrupulatność oraz rzetelność w realizowaniu powierzonych zadań.

Oferta obejmuje:

  • konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • ciekawe wyzwania w międzynarodowym środowisku.