Oferta pracy

Compensation & Benefits Manager
Nr ref. 190306/5174
Dla naszego Klienta, wiodącej marki w branży wykończenia wnętrz, poszukujemy kandydata na stanowisko Compensation and Benefits Managera z odpowiedzialnością za wszystkie spółki w Grupie.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Human Resources
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski, polski
Wymagany język
Paulina Kaleta
Konsultant

Opis stanowiska:

  • wyznaczenie standardów polityki wynagrodzeń i benefitów dla całej Grupy,
  • wdrażanie efektywnych systemów motywacyjnych,
  • przygotowywanie niezbędnych analiz i raportów porównawczych związanych z kosztami pracowniczymi,
  • monitorowanie trendów rynkowych i implementowanie ich w środowisku firmy,
  • projektowanie oraz wdrażanie narzędzi HR-owych wykorzystywanych w codzienne pracy,
  • monitorowanie wyników i efektywności procesów w celu podnoszenia jakości wykonywanych działań,
  • zarzadzanie kilkuosobowym zespołem specjalistów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, najlepiej kierunkowe,
  • wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku (zarówno w obszarze Compensation & Benefits oraz zarządzania zespołem),
  • bardzo dobra znajomość obszaru wynagrodzeń i benefitów (systemy motywacyjne, siatki wynagrodzeń, systemy świadczeń poza płacowych),
  • znajomość j. angielskiego min. w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętność zarządzania projektami,
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych (jeden dzień w tygodniu poza Warszawą),
  • dokładność, skrupulatność oraz rzetelność w realizowaniu powierzonych zadań.

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju w strukturach firmy,
  • realizację ambitnych wyzwań oraz projektów wynikających z rozwoju organizacji,
  • konkurencyjny pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, w tym coroczny program szczepień profilaktycznych; ubezpieczenie grupowe, kursy językowe; elastyczne godziny pracy, fitness, rehabilitacja, sauna).