Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Analityk Finansowy
Nr ref. 190291/5165
Dla naszego Klienta, międzynarodowej spółki z branży finansowej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Analityka Finansowego.
Białystok (podlaskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Specjalista
Poziom stanowiska
tymczasowa
Rodzaj umowy
Konsultant

Opis stanowiska:

  • wsparcie działu finansowego koncentrując się głównie na analizie finansowej oraz bilansach zysków i strat,
  • dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu firmy,
  • ścisła współpraca z innymi zespołami finansowymi,
  • przygotowywanie budżetu oraz prognoz finansowych,
  • prowadzenie i wsparcie wewnętrznych projektów.

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość Excela, mile widziane VBA i SQL,
  • znajomość języka angielskiego (C1),
  • znajomość języka niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem,

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjny pakiet szkoleń
  • szeroki pakiet benefitów,
  • ciekawe projekty, dynamiczne miejsce pracy.