Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Kontroler Finansowy

Nr ref. 190290/5164
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Kontrolera Finansowego.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Audyt, Finanse i księgowość, FMCG
Specjalizacja
Specjalista
Poziom stanowiska
tymczasowa
Rodzaj umowy
Konsultant

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie rocznego budżetu,
  • przygotowanie forecastu i analiza odchyleń,
  • kontrola i analiza poziomu kosztów,
  • przygotowywanie  danych do skonsolidowanych raportów finansowych,
  • dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu firmy,
  • analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.,
  • dostosowywanie planu kont do potrzeb rachunkowości zarządczej,
  • przygotowywanie dla działu księgowości danych dotyczących rezerw i odpisów aktualizacyjnych,
  • przygotowywanie miesięcznych raportów zarządczych dla kierownictwa firmy,
  • współpraca z ksiegowością i audytem,
  • okresowe raportowanie do spółki matki według międzynarodowych stadardów rachunkowości.

Wymagania:

  • min 3-letnie doświadczenie w kontrolingu bądź audycie na samodzielnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane: finanse, rachunkowość),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1),
  • dobra znajomość pakietu MS Office, bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • znajomość programów SAP, Hyperion,
  • asertywność i pewność siebie,
  • samodzielność w realizacji zadań, dokładność i rzetelność,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferta obejmuje:

  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • ciekawe projekty, dynamiczne miejsce pracy,
  • środowisko sprzyjające zyskiwaniu doświadczeń zawodowych,
  • ubezpiecczenie  medyczne oraz pakiet benefitów,
  • narzędzia pracy lapotop
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.