Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta B2B z językiem francuskim
Nr ref. 180633/5152
Dla naszego Klienta, międzynarodowej wiodącej marki w segmencie produkcyjno-handlowym poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta B2B z j. francuskim.
Kraków (małopolskie), Łódź (łódzkie), Wrocław (dolnośląskie), Kraków okolice (małopolskie)
Obsługa klienta, Sprzedaż, Usługi doradcze, Wsparcie biura i biznesu
Specjalizacja
Asystent, Specjalista
stała
Rodzaj umowy
francuski
Wymagany język
Anna Juraszczyk, Izabela Worytko
Konsultant

Opis stanowiska:

  •  bieżący kontakt i opieka nad klientami biznesowymi,
  •  kontrola zgodności nadesłanych zamówień w systemie informatycznym,
  •  kontaktowanie się z przedstawicielami handlowymi (e-mailowo/telefonicznie),
  •  monitorowanie terminów dostaw, wysyłek, zamówień,
  •  kompleksowe doradztwo techniczno-handlowe w zakresie potrzeb klientów biznesowych.

Wymagania:

  •  biegła znajomość języka francuskiego (C1),
  •  komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  •  doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  •  zacięcie techniczne,
  •  wykształcenie wyższe (techniczne, ekonomiczne bądź pokrewne),
  •  dobra znajomość obsługi komputera.

Oferta obejmuje:

  •  umowę o pracę,
  •  stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie,
  •  pracę w dużej międzynarodowej firmie,
  •  dodatkowe kursy językowe,
  •  elastyczny czas pracy,
  •  w tygodniu przewidziany jeden dzień pracy zdalnej.