Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Młodszy Specjalista ds. Procesów Międzynarodowych z językiem niemieckim
Nr ref. 181070/5141
Dla naszego Klienta - lidera w branży usług międzynarodowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Procesów Międzynarodowych z językiem niemieckim.
Kraków (małopolskie), Katowice (śląskie), Łódź (łódzkie)
Finanse i księgowość, Human Resources, Zakupy i łańcuch dostaw
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
niemiecki
Wymagany język
Monika Jarema, Anna Klimczuk
Konsultant

Opis stanowiska:

  • wsparcie Klienta międzynarodowego w obszarze wybranego procesu: HR, Finanse i Księgowość, Zakupy i Zamówienia
  • kontrola obiegu danych oraz dokumentacji w systemie komputerowym,
  • wsparcie procesów administracyjnych,
  • współpraca z managerami zespołów oraz innymi działami firmy,
  • przygotowanie raportów oraz zestawień w oparciu o dane systemowe.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min B2 oraz języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • doświadczenie zawodowe w jednym z wymienionych obszarów będzie dużym atutem,
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • wysoka motywacja oraz chęć rozwoju zawodowego w wybranym obszarze.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz ciekawy pakiet benefitów,
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych w środowisku międzynarodowym,
  • jasną ścieżkę rozwoju zawodowego w stronę eksperta lub lidera - Ty wybierasz!,
  • możliwość doskonalenia umiejętności językowych wewnątrz organizacji,
  • ciekawe szkolenia dostosowane do potrzeb pracowników.