Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Key Account Manager - branża techniczna
Nr ref. 190142/5127
Dla naszego Klienta, lidera rynkowego w branży nowych technologi poszukujemy kandydatów na stanowisko Key Account Managera. Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku będzie pozyskiwanie i opieka nad klientami będących dużymi zakładami produkcyjnymi. Jeśli jesteś osobą otwartą, dynamiczną i lubisz aktywnie pracować z klientami - aplikuj!
Kraków (małopolskie)
Lokalizacja
Sprzedaż
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Maciej Hemmerling
Konsultant

Opis stanowiska:

  • opieka i budowanie długofalowych relacji z klientami,
  • pozyskiwanie nowych klientów dla produktów i usług o wysokiej jakości (rozwiązania techniczne dla produkcji),
  • uczestnictwo w targach branżowych,
  • wsparcie w tworzeniu wycen i negocjacji ofert handlowych,
  • współudział w tworzeniu strategii rozwoju podległego regionu (małopolskie, śląskie),
  • planowanie, organizacja i zarządzanie swoim czasem pracy.

Wymagania:

  • doświadczenie handlowe w zakresie sprzedaży usług lub innych produktów dla przemysłu,
  • wiedza i/lub doświadczenie w branży motoryzacyjnej/przemysłowej/metalowej/budowlanej,
  • komunikatywność, zaangażowanie i otwartość w działaniu,
  • dar przekonywania i umiejętności negocjacyjne,
  • ambicja i determinacja w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów,
  • język angielski na poziomie dobrym.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • jasny i klarowny system premiowania,
  • pakiet narzędzi służbowych,
  • benefity: opiekę medyczną, kartę multisport i inne,
  • profesjonalne szkolenia wdrożeniowe,
  • możliwość szybkiego awansu,
  • możliwość rozwoju poprzez udział w spotkaniach branżowych i wewnętrznych programach rozwojowych,
  • wsparcie ze strony bezpośredniego przełożonego i pozostałej części zespołu.