Młodszy Specjalista ds. Administracyjnych z językiem francuskim
Nr ref. 180565/5101
Jeśli chcesz rozpocząć karierę zawodową w międzynarodowej organizacji, wykorzystać oraz rozwinąć znajomość języka francuskiego, pracować dla najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie - aplikuj!
Kraków (małopolskie), Katowice (śląskie), Łódź (łódzkie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość, Human Resources, Obsługa klienta
Specjalizacja
Asystent
stała
Rodzaj umowy
angielski, francuski
Wymagany język
Izabela Worytko
Konsultant

Opis stanowiska:

  • wsparcie międzynarodowego Klienta w wybranym obszarze zawodowym,
  • weryfikacja danych oraz przygotowanie niezbędnej dokumentacji,
  • wprowadzanie oraz aktualizacja danych w systemie,
  • kontakt z Klientem oraz udzielnie informacji dotyczących aktualnych procesów,
  • współpraca z doświadczonymi managerami od których zdobędziesz wiedzę oraz doświadczenie.

Wymagania:

  • znajomość języka francuskiego na poziomie min. B2 oraz języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • chęć rozwoju oraz zdobywania wiedzy z zakresu HR lub obszaru finansowego,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe będzie dodatkowym atutem,
  • łatwość komunikacji oraz dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • umiejętność pracy w zespole.

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet szkoleń w pełni przygotowujący do wykonywanych obowiązków,
  • międzynarodowy program rozwojowy umożliwiający szybkie podniesienie kwalifikacji i rozwój kompetencji,
  • umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz ciekawy pakiet benefitów.