Oferta pracy

Kontroler Finansowy (Produkcja)
Nr ref. 190224/5099
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kontrolera Finansowego.
Lublin (okolice) (lubelskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Alicja Walczak
Konsultant

Opis stanowiska:

  • wspieranie zakładu produkcyjnego,
  • budżetowanie, planowanie finansowe,
  • bieżąca współpraca z Finance Managerem,
  • tworzenie raportów ad hoc wspierających analizę biznesową,
  • monitorowanie kosztów operacyjnych i generowanych zysków vs budżet roczny,
  • rozwój i tworzenie nowych narzędzi wspierających pracę,
  • szukanie możliwości optymilizacji kosztowych.

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość Excela,
  • doświadczenie w branży produkcyjnej,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie z SAP,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • mile widziane ukończone lub rozpoczęte ACCA lub CIMA.

  • możliwosć uczestniczenia w budowie nowego zakładu produckyjnego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów,
  • kameralną atmosferę, zgrany zespół.