Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży
Nr ref. 190226/5098
Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy oferującej rozwiązania z zakresu automatyki, robotyki i energetyki - poszukujemy Specialisty ds. Sprzedaży ze znajomością zagadnień z obszaru energoelektroniki i elektrotechniki.
Warszawa (mazowieckie), Łódź (łódzkie), Poznań (wielkopolskie)
Lokalizacja
Sprzedaż
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Katarzyna Ciesielska
Konsultant

Opis stanowiska:

  • aktywne inicjowanie kontaktu z nowymi klientami,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami,
  • analiza zapytań ofertowych,
  • pomoc w wyborze rozwiązania technicznego (we współpracy z działem technicznym),
  • efektywne wprowadzanie kompleksowych rozwiązań napędowych opartych na idei wartości dodanej oraz digitalizacji,
  • badanie oraz rozpoznawanie potrzeb klientów,
  • tworzenie ofert (w zakresie technicznym i handlowym),
  • analiza rynku oraz pomoc w rozwoju produktów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektryczne: energoelektronika, elektrotechnika, elektronika, automatyka),
  • ogólna znajomość zagadnień z obszaru elektrotechniki i energoelektroniki,
  • doświadczenie w sprzedaży silników elektrycznych, falowników bądź napędów niskiego i średniego napięcia (mile widziane),
  • znajomość języka angielskiego (min B2),
  • otwartość na nowe wyzwania, analityczne podejście do rowiązywania problemów, chęć do samorozwoju,
  • dobra organizacja pracy własnej oraz chęć wykazania się,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferta obejmuje:

  • współpracę z największymi firmami rynku energetycznego,
  • premię adekwatną do osiąganych wyników,
  • prywatną opiekę medyczną - również dla Twoich bliskich,
  • samochód służbowy (dostępny dla Ciebie również po godzinach pracy),
  • home-office (w granicach przyzwoitości),
  • cykliczne szkolenia produktowe i możliwość samorozwoju.