Oferta pracy

Inżynier ds. Industrializacji
Nr ref. 190202/5094
Dla naszego klienta, dużej międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Inżyniera ds. Industrializacji, który będzie odpowiadał za wsparcie firmy w procesie rozbudowy parku maszynowego.
Bochnia (małopolskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Krystian Nowak
Konsultant

Opis stanowiska:

  • projektowanie i modyfikacja układów sterowania PLC,
  • współpraca z dostawcami maszyn i urzadzeń,
  • branie udziału w procesie optymalizacji procesów produkcyjnych,
  • współpraca z innym działami w procesie rozwoju i wdrażania nowych wyrobów,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • udział w odbiorach technicznych nowych maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w przemyśle na podobnym stanowisku- najlepiej w branży automotive,
  • praktyczna wiedza z zakresu programowania sterowników PLC,
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w uruchamianiu i programowaniu systemów wizyjnych (Omron, Keyence itp.),
  • wiedza z zakresu budowy maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • umiejętność czytania, analizowania i tworzenia schematów elektrycznych, pneumatycznych,
  • uprawnienia SEP do 1kV,
  • znajomość języka angielskiego - B2,
  • otwartość na wyjazdy służbowe.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego.