Oferta pracy

Dyrektor Handlowy
Nr ref. 190219/5090
Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Dyrektora Handlowego.
Częstochowa (śląskie)
Lokalizacja
Sprzedaż
Specjalizacja
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Krystian Nowak
Konsultant

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za najwyższą jakość obsługi Klienta na podległym terenie,
  • rozwijanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji z Kluczowymi Klientami firmy,
  • zarządzanie podległym zespołem handlowców – ich wsparcie i dbanie o jak najwyższą jakość wykonywanych obowiązków,
  • podejmowanie decyzji uwzględniających sytuację rynkową i zmierzających do maksymalnego podniesienia jakości marki,
  • współpraca z innymi działami w firmie,
  • codzienne monitorowanie sprzedaży i raportowanie rezultatów do przełożonego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego (w tym doświadczenie w zarządzaniu zespołem),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, interpersonalne i organizacyjne,
  • zaawansowana znajomość programu Ms Excel,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • gotowość do częstych podróży służbowych.

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia: wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • samodzielna praca pozwalająca doskonale rozwijać umiejętności i kwalifikacje,
  • praca w stabilnej, prestiżowej firmie.