Oferta pracy

Financial Controller with French
Nr ref. 180971/5089
Dla naszego klienta, dużej międzynarodowej grupy kapitałowej, lidera w swojej branży, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kontrolera Finansowego odpowiedzialnego za rynek francuski.
Kraków (małopolskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
niemiecki
Wymagany język
Grzegorz Koterwa
Konsultant

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za proces budżetowania oraz przygotowywania prognoz finansowych spółki we Francji,
  • utrzymywanie relacji z lokalną kadrą zarządzającą, nadzór właścicielski,
  • analiza odchyleń od budżetu i prognoz oraz proponowanie działań korygujących,
  • comiesięczne raportowanie wyników według standardów grupowych,
  • odpowiedzialność za kontroling marż oraz kosztów produkcyjnych,
  • ścisła współpraca z działem księgowości,
  • udział w procesie zamknięcia okresu i konsolidacji.

Wymagania:

  • minimum 3 lata profesjonalnego doświadczenia w obszarze kontrolingu bądź audytu zewnętrznego,
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości zarządczej,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe, ACCA lub CIMA będą dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość języka francuskiego (min. B2) jako warunek konieczny,
  • doskonałe umiejętności organizacyjne i analitycznego myślenia.

Oferta obejmuje:

  • pracę w dużej i stabilnej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów,
  • możliwość doskonalenia oraz wykorzystywania języka angielskiego i francuskiego w codziennej pracy.