Oferta pracy

Kierownik ds. Przetargów Strategicznych
Nr ref. 190028/5087
Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej o zasięgu międzynarodowym, będącej liderem w swojej branży, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika ds. Obsługi Klienta Korporacyjnego.
Jasło (podkarpackie)
Lokalizacja
Obsługa klienta
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Grzegorz Koterwa
Konsultant

Opis stanowiska:

  • zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za przygotowywanie ofert dla międzynarodowych klientów strategicznych oraz nadzór nad realizacją projektów dla tych klientów,
  • koordynacja procesów związanych z realizacją projektu,
  • opieka posprzedażowa i utrzymywanie relacji z klientami strategicznymi,
  • techniczne wsparcie klientów,
  • samodzielne zarządzanie projektami dla kluczowych klientów,
  • współpraca z obszarem sprzedaży, logistyki oraz produkcji,
  • zarządzanie zespołem do 10 osób: zatrudnienia, motywowanie, ocena okresowa.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • wymagane doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • gotowość do podróży służbowych do 20%,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferta obejmuje:

  • pracę w stabilnej firmie w miedzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • pakiet świadczeń socjalnych.