Oferta pracy

Kierownik ds. Obsługi Klienta Korporacyjnego
Nr ref. 190028/5086
Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej o zasięgu międzynarodowym, będącej liderem w swojej branży, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika ds. Obsługi Klienta Korporacyjnego.
Jasło (podkarpackie)
Lokalizacja
Obsługa klienta
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Grzegorz Koterwa
Konsultant

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za obsługę klientów rynku dealerskiego w Polsce,
  • nadzór nad procesem obsługi klienta, przygotowywania ofert, cenników, materiałów ekspozycyjnych dla dealerów,
  • nadzór nad opieką posprzedażową, wsparciem technicznym, utrzymywanie relacji z dealerami w Polsce,
  • udział w projektach związanych z wdrażaniem platformy ecommerce,
  • bliska współpraca z obszarami  sprzedaży, produkcji oraz logistyki,
  • zarządzanie zespołem do 10 osób: zatrudnienia, motywowanie, ocena okresowa.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • wymagane doświadczenie w pracy  / z wdrażaniem rozwiązań ecommerce,
  • gotowość do okazjonalnych podróży służbowych,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferta obejmuje:

  • pracę w stabilnej firmie w miedzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • pakiet świadczeń socjalnych.