Oferta pracy

Starszy Księgowy w Dziale Księgi Głównej (GL)
Nr ref. 190198/5076
Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, która buduje nowy zespół, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Starszego Księgowego w Dziale Księgi Głównej (GL). Jeśli chcesz objąć stanowisko Głównego Księgowego - to rola dla Ciebie!
Katowice (śląskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Anna Iskra-Opalińska
Konsultant

Opis stanowiska:

  • uczestniczenie w zamknięciach okresów księgowych,
  • księgowanie środków trwałych, amortyzacji i wyciągów bankowych,
  • weryfikacja dokumentów księgowych w obszarze księgi głównej,
  • współtworzenie raportów i sprawozdań finansowych,
  • księgowanie rezerw i międzyokresowych kosztów,
  • zapewnienie zgodności ksiąg rachunkowych oraz rozliczeń podatkowych zw wymogami ustawy o rachunkowości, ustaw podatkowych oraz pozsotałej obowiązkowej sprawozdawczości,
  • uzgadnianie i rozliczanie kont bilansowych,
  • efektywna komunikacja ze współpracownikami oraz specjalistami z innych zespołów.

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, zdobyte w firmie produkcyjnej, biurze rachunkowym czy w międzynarodowej korporacji,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • wykształcenie wyższe, preferowane finanse i rachunkowość,
  • umiejętność obsługi programu MS Excel.

Oferta obejmuje:

  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość wyjazdu zagranicznego na szkolenie do Londynu,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (ubezpieczenie, opieka medyczna, karta MultiSport, wyjazdy integracyjne etc.),
  • kursy językowe i szkolenia z zakresu księgowości i finansów.