Oferta pracy

Dyrektor Handlowy
Nr ref. 190201/5075
Dla naszego Klienta, producenta artykułów dla domu i wyposażenia wnętrz, szukamy osoby na stanowisko Dyrektora Handlowego z doświadczeniem.
Kraków (małopolskie)
Lokalizacja
Sprzedaż
Specjalizacja
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
polski
Wymagany język
Katarzyna Ciesielska
Konsultant

Opis stanowiska:

  • zarządzanie działem handlowym,
  • przygotowywanie i realizacja planów oraz strategii sprzedażowych,
  • planowanie oraz wdrażanie działań aktywizujących sprzedaż,
  • proponowanie i ocena nowych możliwości rozwoju biznesu,
  • zarządzanie budżetem sprzedażowym,
  • rekrutowanie, szkolenie oraz motywowanie podległych pracowników,
  • nawiązywanie pozytywnych relacji biznesowych z kluczowymi klientami firmy,
  • analizowanie wyników sprzedażowych i wyznaczanie kierunków działań w celu ich zwiększania.

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • zdolności negocjacyjne i umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji biznesowych,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność podejmowania decyzji i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • zdolności przywódcze oraz wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność samodzielnego planowania i wyznaczania kierunków działań podległym pracownikom,
  • silna orientacja na realizację zadań i osiąganie założonych celów oraz zaangażowanie,
  • umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferta obejmuje:

  • pracę w aktywnie rozwijającej się firmie,
  • samodzielność i realny wpływ na działania firmy,
  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich kompetencji,
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy,
  • ciekawy system benefitów pozapłacowych.