Oferta pracy

Księgowy/a – firma produkcyjna
Nr ref. 190199/5072
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, lidera w branży wyposażenia wnętrz, poszukujemy Kandydata na stanowisko Księgowego/Księgowej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie firmy w zakresie rachunkowości.
Kraków (małopolskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Anna Tomczyk
Konsultant

Opis stanowiska:

  • księgowanie faktur oraz wyciągów bankowych,
  • analiza i rozliczanie kont księgowych,
  • księgowanie środków trwałych
  • przygotowywanie płatności,
  • prowadzenie rozliczeń międzyokresowych,
  • uzgadnianie sald bankowych,
  • przygotowywanie danych do sprawozdania finansowego,
  • pomoc w sporządzaniu deklaracji podatkowych,
  • działania związane z zamknięciem miesiąca,
  • przygotowywanie raportów dla audytów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane finanse i rachunkowość,
  • 1 - 4 lata doświadczenia w obszarze księgowości (księgowość polska lub międzynarodowa),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • dobra znajomość programu MS Excel,
  • umiejętność analityczne, terminowość w realizacji zadań,
  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych.

Oferta obejmuje:

  • pracę w nowoczesnym biurze,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (ubezpieczenie, opieka medyczna, karta MultiSport, kolonie dla dzieci pracowników, bony świąteczne, wyjazdy integracyjne etc.),
  • dofinansowanie kursów językowych,
  • szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • udział w konferencjach i targach branżowych.