Oferta pracy

Key Account Manager
Nr ref. 180769/5065
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy będącej liderem w branży, poszukujemy osoby na stanowisko Key Account Managera.
Tarnów (małopolskie), Mielec (podkarpackie)
Lokalizacja
Obsługa klienta, Sprzedaż
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Maciej Hemmerling
Konsultant

Opis stanowiska:

  • utrzymywanie i rozwój partnerskich relacji z klientami korporacyjnymi firmy,
  • kreowanie polityki sprzedaży firmy wobec kluczowych klientów,
  • nawiązywanie relacji z nowymi klientami,
  • zbieranie i analizowanie danych dotyczących efektywności podejmowanych działań,
  • raportowanie efektów do Dyrektora Sprzedaży.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki techniczne),
  • doświadczenie w dziale sprzedaży w dużej firmie produkcyjnej,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży eksportowej,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • znajomość technik sprzedazy i negocjacji,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • atrakcyjne wynagrodzenie złożone z elementów stałych i prowizyjnych,
  • szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • realny wpływ na rozwój poległego działu i zespołu,
  • możliwość uczestnictwa w najwięszych targach w Europie i Azji,
  • szeroki program szkoleń dostosowany indywidualnie do preferencji.