Oferta pracy

Plant Controller
Nr ref. 190178/5050
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z budową nowych struktur poszukujemy kandydata na stanowisko Plant Controller.
Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie), Grudziądz (kujawsko-pomorskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski, polski
Wymagany język
Filip Sporysz
Konsultant

Opis stanowiska:

  • kontroling kosztów produkcyjnych,
  • przygotowanie rocznego planu operacyjnego, kwartalnych estymatów,
  • analiza miesięcznych zmian i odchyleń od planu,
  • przygotowanie oraz prezentacja wyników finansowych dywizji,
  • kalkulacja kosztów jednostkowych,
  • analiza projektów inwestycyjnych,
  • zapewnienie wsparcia finansowego dla działu produkcji.

Wymagania:

  • minimum 2-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wysokie umiejętności annalistyczne,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • doświadczenie w pracy z oprogramowaniem klasy ERP (miele widziany SAP),
  • dobra znajomość międzynarodowych zasad rachunkowości i polskiej ustawy o rachunkowości,
  • samodzielność, zdolność do podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów w dynamicznie zmieniającym się środowisku.

Oferta obejmuje:

  • umowę o pracę,
  • pracę w dużej i stabilnej międzynarodowej firmie,
  • możliwość rozwoju w ramach struktury firmy,
  • pakiet benefitów.