Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Spedytor Międzynarodowy
Nr ref. 190156/5026
Dla naszego Klienta, jednej z największych firm działających od wielu lat na rynku transportowym, poszukujemy do biur w Krakowie oraz Katowicach osób na stanowisko Spedytor Międzynarodowy.
Kraków (małopolskie), Katowice (śląskie)
Lokalizacja
Zakupy i łańcuch dostaw
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
polski
Wymagany język
Agnieszka Jarosz
Konsultant

Opis stanowiska:

  • realizacja i koordynacja zleceń w międzynarodowym transporcie drogowym,
  • pozyskiwanie nowych Klientów,
  • realizacja zadań związanych z optymalizacją aktualnych procesów transportowych,
  • bezpośrednia współpraca z przewoźnikami w zakresie pozyskiwania podwykonawców oraz negocjowania stawek transportowych.
  • prawidłowe i terminowe rozliczanie zleceń oraz prowadzenie dokumentacji,
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz dostawcami usług
  • dbanie o wysoki poziom jakości usług i wizerunek firmy
  • nadzór nad rentownością zleceń trasportowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora – minimum 1,5 roku,
  • znajomość co najmniej jednego języka obcego (angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego),
  • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność szybkiego reagowania,
  • znajomości transportowych regulacji prawnych.

  • atrakcyjne warunki finansowe i bardzo atrakcyjną premię, która nie posiada górnej granicy,
  • przejrzyste i ustandaryzowane systemy: organizacyjny, informatyczny i motywacyjny,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach organizacji,
  • profesjonalne szkolenia wdrażające i cykliczne w zakresie spedycji,
  • pracę w firmie stabilnej i rzetelnej, która jest nastawiona na ciągłą inwestycję w potencjały,
  • świetną atmosferę w firmie, wzajemne wsparcie i optymizm.