Oferta pracy

Customer Care Advisor with German
Nr ref. 190107/4979
Jeżeli marzysz, aby mieszkać i zdobywać doświadczenie zawodowe w słonecznej Lizbonie, poznać kulturę, kuchnię oraz język Portugalii, wykorzystywać i rozwijać swoje umiejętności językowe u największego giganta internetowego - to właśnie Ciebie szukamy! Dla naszego klienta, lidera w obszarze nowoczesnych technologii, poszukujemy kandydatów na stanowisko Customer Care Advisor.
Lizbona (Portugalia)
Lokalizacja
Marketing, Obsługa klienta
Specjalizacja
Asystent
stała
Rodzaj umowy
niemiecki
Wymagany język
Monika Jarema
Konsultant

Opis stanowiska:

  • zdalne wsparcie międzynarodowych Klientów w obszarze strategii reklam internetowych,
  • współpraca przy opracowywaniu i realizacji działań marketingowych,
  • oferowanie rozwiązań w odpowiedzi na potrzeby Klienta,
  • wspieranie kampanii reklamowych online,
  • budowanie dobrych relacji z Klientami,
  • współpraca z doświadczonymi managerami, od których zdobędziesz wiedzę.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2/C1,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • zainteresowanie oraz chęć rozwoju w obszarze nowych technologii oraz marketingu internetowego,
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • otwartość na poznawanie innych kultur,
  • gotowość do relokacji.

  • atrakcyjną lokalizację miejsca pracy w słonecznej Lizbonie,
  • możliwość zakwaterowania,
  • pełne szkolenie z obszaru wykonywanych obowiązków zakończone certyfikatem,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz ciekawy pakiet dodatków,
  • lekcje języka portugalskiego, zajęcia sportowe, kurs kuchni portugalskiej,
  • odbiór z lotniska i pomoc administracyjną,
  • możliwość zwrotu kosztów przelotu.