Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac z językiem angielskim
Nr ref. 190007/4976
Dla naszego Klienta, firmy z branży nowych technologii, poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac z językiem angielskim.
Kraków (małopolskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Monika Turewicz
Konsultant

Opis stanowiska:

  • zakładanie i prowadzenie akt osobowych,
  • naliczanie wynagrodzeń i zasiłków z ubezpieczenia społecznego,
  • tworzenie i rozliczanie umów cywilnoprawnych,
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, US,
  • nadzorowanie ważności badań lekarskich,
  • przygotowywanie analiz na potrzeby Zarządu.

Wymagania:

  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (doświadczenie w firmie IT będzie dużym plusem),
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B1/B2),
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • biegła znajomość przepisów kadrowo-płacowych,
  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel,
  • samodzielność oraz kreatywność,
  • umiejętność budowania relacji i współpracy w zespole.

  • pracę w firmie o rodzinnej atmosferze, ale w międzynarodowym środowisku,
  • wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków,
  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (karta multisport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, zajęcia z języka angielskiego),
  • 4 dodatkowe dni urlopu,
  • biuro zlokalizowane w centrum Krakowa.