Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów - Kanał Nowoczesny
Nr ref. 190103/4973
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego ds. Kluczowych Klientów, którego głównym zadaniem będzie rozwój sprzedaży produktów w podległym regionie w kanale nowoczesnym.
Katowice (śląskie)
Lokalizacja
FMCG
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
polski
Wymagany język
Katarzyna Ciesielska
Konsultant

Opis stanowiska:

  • obsługa i utrzymywanie relacji handlowych z klientami w kanale nowoczesnym,
  • rozwijanie sprzedaży oraz celów dystrybucyjnych u powierzonych klientów,
  • utrzymanie wysokich standardów sprzedaży produktów oraz wspieranie pracowników merchandisingu,
  • prezentowanie dedykowanych ofert produktowych i negocjacje na poziomie lokalnym,
  • regularne raportowanie wyników sprzedaży,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz produktów.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w kanale nowoczesnym,
  • wysoka motywacja do osiągania celów,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • świetna organizacja pracy własnej,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność obsługi komputera i dostęp do sieci internetowej.

Oferta obejmuje:

  • pracę dynamicznym zespole w międzynarodowej firmie,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego oraz system szkoleń,
  • samochód służbowy do użytku prywatnego,
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę,
  • wysoki pakiet prywatnej opieki medycznej, program kafeteryjny, Multisport.