Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Rynku Tradycyjnego
Nr ref. 190104/4972
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego, którego głównym zadaniem będzie rozwój sprzedaży produktów w podległym regionie.
Katowice (śląskie)
Lokalizacja
FMCG
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
polski
Wymagany język
Maciej Hemmerling
Konsultant

Opis stanowiska:

  • realizacja ustalonych celów, strategii handlowych i poziomu dystrybucji,
  • obsługa puntków sprzedaży w powierzonym regionie i utrzymywanie relacji,
  • kontrola i zapewnienie dobrej ekspozycji produktów,
  • egzekucja cen sprzedawanych produktów,
  • prowadzenie działań promocyjnych.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wysoka motywacja do osiągania celów,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • świetna organizacja pracy własnej,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność obsługi komputera i dostęp do sieci internetowej.

Oferta obejmuje:

  • pracę w dynamicznym zespole w międzynarodowej firmie,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego oraz system szkoleń,
  • samochód służbowy do użytku prywatnego,
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę,
  • wysoki pakiet prywatnej opieki medycznej, program kafeteryjny Multisport.